פרובוק – ספרים באנגלית והוצאה לאור

ספרים – מודפסים, דיגיטליים, בכל ז'אנר ובכל פורמט וטכנולוגיה – ספרים הם התשוקה והמקצוע שלנו מאז היווסדה של חברת פרובוק בשם יוזמות הייליגר בשנת 1989 ועד היום. על אף השינויים הרדיקליים בעולמות התוכן העולם עדין קורא ואנו שמחים על כך ומטרתנו להשאיר אותו ככזה בדרך הטובה והיעילה ביותר שאנחנו מכירים:

אספקה ושינוע של ספרים ותוכן ברחבי העולם. לכן פרובוק היא החברה המובילה בארץ ליבוא והפצה של ספרים באנגלית.

המומחיות שלנו היא יבוא ספרי אנגלית בכל התחומים: ספרות אקדמית, ספרי רפואה, מדעים מדוייקים, מדעי המחשב, מתמטיקה, פסיכולוגיה, מנהל עסקים, משפטים, כלכלה, מוסיקה, ספורט, ספרי אמנות, צילום, עיצוב ואדריכלות כמו גם ספרי פרוזה ועיון, שירה, בישול, פנאי, ספרי ילדים ונוער ועוד...

אנחנו עובדים מול כל הוצאות הספרים בעולם ביניהן: Oxford University Press, Cambridge University, Elsevier, McGraw-Hill, Taylor & Francis, Wiley, Pearson, Penguin Random House, Harper Collins, Thames & Hudson, Phaidon, Taschen and others.. 

רשימת לקוחותינו הארוכה כוללת אוניבסיטאות ומכללות, ספריות מרכזיות, בתי חולים, קופות חולים, משרדי ממשלה, רשתות הספרים וחנויות ספרים פרטיות, מוזיאונים ומרכזי תרבות, חברות מובילות במשק וכמובן גם סטודנטים ולקוחות פרטיים רבים.

בנוסף לספרים המודפסים יש לנו חטיבה דיגיטלית המספקת מאגרי מידע, כתבי עת וספרים אלקטרוניים, ובבעלות פרובוק גם בית ההוצאה לאור דיונון (מיסודה של אוניברסיטת תל-אביב) המוציא לאור ספרות אקדמית, ספרי עיון ופרוזה.

מעבר למגוון אינסופי של ספרים באנגלית בכל תחום אנו מציעים את המחירים הטובים ביותר, אספקה מהירה ונוחה וגאים על היותנו החברה היחידה בישראל שביכולתה להשיג כל ספר שקיים באנגלית, בכל נושא ועבור כל לקוח.